ENVIRON hooldused

ENVIRON hooldused 2017-11-09T15:32:05+00:00

Kliki hoolduse nimele, et näha täpsemat infot

Sügavad koorimised ei ole meeldivad ja võivad tekitada häirivat kipitustunnet ja ärritust nahal. Sügav koorimine rikub epidermist, mistõttu võivad tekkida kliendile jäädavad kahjustused nagu pigmendimuutused või isegi armid.

Miks Cool-Peel süsteem on eriline? Environ Cool-Peel süsteem pakub ühe sügava koorimise asemel õrnade koorimiste sarja, minimaliseerides nii epidermise rikkumise. See on meeldivam ka kliendile. Madalates konsentratsioonides happed stimuleerivad keratinosüüte tootma tugevamat, tervemat ja tasasemat nahka. Happe pH, mis alandab naha pH teatud ajaks, stimuleerib keratinosüüte vabastama erilisi kasvutegijaid, et nahk saaks tervem ja ühtlasem.

Kellele sobib?  Akne ja probleemse naha, ebatasase nahatooni,päikesekahjustunud naha, peenete kortsude ja rosaatsea hooldamiseks või terve naha sügavpuhastuseks ning värskendamiseks.

Nahk võib küll kuivada mõned päevad peale koorimist, õrna koorimise tulemusena on terved rakud alles ja rikutud rakud eemaldatud. Koorimine aitab parandada naha värvi ja ehitust, samuti stimuleerib kollageeni tootmist.

Dr. Des Fernandesi poolt loodud Environ Ionzyme DF Machine võimaldab kasutada näohoolduses madalasageduslikku ultraheli ja elektriimplussi, ainus selline masin maailmas, kus neid saab ka koos kasutada. Enamik turul olevaid ultrahelimasinaid töötavad sagedusel 1,1 MHz, kuid Environ Ionzyne DF Machineiga kasutatakse helilainet sagedusel 22kHz. Uuringud on tõestanud, et nahk suudab madalamaid helilaineid kuni 1000 korda paremini vastu võtta, mis võimaldab aktiivainete parema imendumise.

Environ Ionzyme DF Machine on spetsiaalselt loodud Environi näohooldusteks, et aktiivainete toime oleks maksimaalne – hoolduse käigus on võimalik aktiivaineid imendada 40 korda paremini kui manuaalsel hooldusel.

Hoolduse eelised: Tõelised, kiired ja püsivad tulemused , kasutajasõbralikud hooldused ilma kõrvalmõjudeta, sobib kõikidele nahatüüpidele, nahaprobleemidele ja vanustele, hooldused kujundatud kliendi vajadustele, sobib näo, kaela, dekoltee, käte ja käsivarte hooldamiseks.

Kellele?  Ebaühtlase tooniga nahk, kortsud ja jooned näol, silmade ja huulte ümbruses, ebaühtlane nahatekstuur ( ummistunud , armid ) .

Sobiv DF-Machine hooldus valitakse välja vastavalt nahatüübile ja kliendi ootustele.

Environi näohooldus, mis sisaldab aktiivseid vitamiine ja peptiide. Toidab nahka sügavuti ja niisutada õhenevat nahka ning siluda esimesi kortse.

Luksuslik näohooldus kõikidele nahatüüpidele. Hooldus sisaldab : eelpuhastusja puhastus, kerge koorimine, seerum, massaaž ja pinguldav mask.

Hoolduse kestus: 1h

Environi näohooldus, mis aitab toita nahka ja annab nahale vajalikku C-vitamiini, et leevendada naha pigmendimuutusi.

Hooldus sobib ka õhukesele, elutule ja kuperoosa-nahale.

Hooldus sisaldab: eelpuhastus ja puhastus, kerget koorimine, C-vitamiiniseerum, massaaž ja näomask.

 

Hoolduse kestus: 1h

 

Environi näohooldus, mis puhastab nahka sügavuti, aitab puhastada ummistused ning pehmendada karedat/paksu nahka.

Hooldus sisaldab: eelpuhastus ja puhastus, koorimine, vajadusel mehaaniline puhastus, rahustav mask.

 

Vaata hindu ja broneeri